Kısıtlamasız Görüntülü Görüşmeler

Recruiter İnsan Kaynakları (İK) Yazılımı

Ana Sayfa / Özellikler / Kısıtlamasız Görüntülü Görüşmeler

Aday Takip Sistemini kullanarak, Zoom, Teams, Meet vb. başka görüntülü görüşme platformlarına ihtiyaç duymadan, adaylarınızla kolaylıkla Görüntülü Görüşmeler yapabilirsiniz. İnsan Kaynakları Yazılımı ile, tüm görüntülü görüşmelerinizi herhangi bir süre veya özellik kısıtlaması olmadan ve ek bir ücret ödemeden konforlu bir şekilde yapabilirsiniz.

Görüntülü Görüşmeler Organize Edin

Aday Takip Sistemini kullanarak adaylarınızla Görüntülü görüşmeler organize edebilirsiniz. Yapmanız gereken, tek şey adayınızı seçmek ve görüşme için bir zaman seçmektir. Görüntülü görüşmenizi organize ettiğinizde, İK Yazılımı tüm görüşme blgilerini adayınıza hem e-posta hem de SMS mesajı ile gönderir. Böylece, adaylarınızı görüşme zamanı, görüşme linki, görüşmeci bilgisi vb. konularda tamamen bilgilendirmiş olur. Görüşme linkinin adayınıza gitmediği durumlarda, adayın ekranına giderek buradaki görüşme linkini kopyalamanız yeterlidir. Daha sonra bu linki adayınıza whatsapp veya başka bir yolla da iletebilirsiniz.
Aday Takip Yazılımı üzerinden, bir adayınızla şimdiye kadar kaç adet görüşme organize ettiğinizi, bu görüşmelerin ne zaman başlayıp ne zaman bitirildiği gibi görüşme ile ilgili tüm detayları tablo halinde görebilirsiniz.

Kısıtlamasız Görüntülü Görüşmeler

Görüntülü Görüşmenizi Başlatın

Adayınız kendisine gelen SMS mesajı veya e-posta üzerinden görüşmeye ait görüşme linkine tıklayarak görüşmeye katılır. Aynı şekilde, ekibinizdeki görüşmeyi yapacak İK Uzmanınız da İnsan Kaynakları Yazılımında aday detayı ekranından görüşmeyi başlatır. Her iki taraf da da görüşmeye katıldığında görüşme otomatik olarak başlar. Görüşme başlatıldığında her iki tarafın da kamera ve mikrofonu otomatik olarak kapalı gelecektir. Taraflar, kendilerini hazır hissettiklerinde kendi kamera ve mikronlarını açabilirler. Ayrıca, müsait olmadıkları zamanlarda da kamera ve mikrofonlarını tek tuşa başarak kapatabilirler.

İK Yazılımını kullanan adaylarınız görüşmelerini ister bilgisayar isterse cep telefonları üzerinden yapabilirler. Özellikle, bilgisayar üzerinden görüşme yapma imkânı bulunmayan adaylarınız açısından bu çok önemli ve faydalı bir özelliktir. Adayınızın yapması gereken tek şey, cep telefonuna SMS mesajı ile gelen görüşme linkine tıklamaktır. Linke tıklandığında, görüntülü görüşme otomatik olarak başlayacaktır.

Kısıtlamasız Görüntülü Görüşmeler
Kısıtlamasız Görüntülü Görüşmeler

Görüntülü Görüşmeniz Sırasında Mesajlaşabilirsiniz

Aday Takip Yazılımı kullanarak görüntülü görüşme başlattıktan sonra, hem görüşmeciler hem de adaylarınız görüşme sırasında mesajlaşma özelliğini kullanarak, metin tabanlı mesajlaşma yapabilirler. Özellikle, teknik pozisyonlarda telaffuzun tam olarak anlaşılmadığı durumlarda teknik terimlerin mesajlar üzerinden karşılıklı iletilmesi görüşmelerinizi verimliliğini olumlu yönde artıracaktır.

Görüşmelerinizi Herhangi Bir Süre veya Özellik Kısıtlaması Olmadan Yapın

Aday Takip Yazılımı ile yaptığınız görüşmelerde herhangi bir süre veya özellik kısıtlaması yoktur. Böylece, görüşmeleriniz yarıda kalmaz. Görüşmelerinizi dilediğiniz kadar uzun ve konforlu şekilde yapabilirsiniz.

Görüşmelerinizi Yüksek Görüntü ve Ses Kalitesiyle Yapın

İK Yazılımını kullanarak tüm görüşmelerinizi yüksek görüntü ve ses kalitesiyle yaparsınız. Görüntü ve ses kalitesi, görüntülü mülakatların verimliliğini doğrudan etkileyen en önemli etmenlerin başında gelir. Düşük görüntü ve ses kalitesi hem görüşmeci hem de görüşmeye katılan aday için oldukça stres yaratan bir durumdur. Bu nedenle, Aday Takip Sistemi yazılımı tüm görüntülü görüşmelerinizin yüksek görüntü ve ses kalitesiyle yapılabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

Otomatik Telefon Görüşmeleri

9. Kısıtlamasız Görüntülü Görüşmeler

Buradasınız

Hatırlatma SMS Mesajları

İşe Alım Sürecini Uçtan Uca Tek Bir Platformda Yönetin