İş İlanları

Recruiter İnsan Kaynakları (İK) Yazılımı

Ana Sayfa / Özellikler / İş İlanları

Aday Takip Sistemi yazılımını kullanarak, bir tuşa basarak oluşturduğunuz tüm pozisyonlarınızı kolayca iş ilanlarına dönüştürebilirsiniz. Bu durumda İnsan Kaynakları Yazılımı iş ilanınız için otomatik olarak benzersiz iş ilanı linkleri oluşturur. Daha sonra bu linki, ister web sitenizin kariyer bölümünde, isterseniz Linkedin vb. kariyer platformlarında, isterseniz de sosyal medyalarınızda paylaşabilirsiniz. Bu link üzerinden, iş ilanlarınıza başvuran tüm adaylarınız aday veri tabanınıza otomatik olarak dâhil edilir.

Pozisyonunuzu İş İlanına Dönüştürün

İnsan Kaynakları Yazılımını kullanarak, tek bir tuşla pozisyonlarınızı iş ilanlarına dönüştürerek iş ilanlarınız için linkler oluşturabilirsiniz. Daha sonra bu linki, web sitenizin kariyer bölümünde, Linkedin vb. kariyer platformlarında ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Bu linklere tıklayarak iş ilanlarınıza başvuran tüm adaylarınız aday veri tabanınıza otomatik olarak dâhil edilirler. Bir pozisyonunuzu iş ilanına dönüştürmek için yapmanız gereken, İK Yazılımında pozisyon tanım penceresinde “İş İlanı” seçeneğini aktif hale getirmektir. “İş İlanı” seçeneğini aktif hale getirdiğinizde Aday Takip Yazılımı size iş ilanınız için otomatik olarak benzersiz bir iş ilanı linki üretecektir.
İş İlanları

İş İlanınızı Web Sitenizde Yayınlayın

Aday Takip Sisteminin pozisyonunuz için size üretmiş olduğu iş ilanı linkini web sitenizin kariyer bölümünde veya dilediğiniz başka bir sayfasında yayınlayabilirsiniz. Böylece, hem şirketinizin kurumsallığı ön plana çıkmış olur, hem de yüksek trafikli web sitenizi ziyaret eden adaylarınızın iş ilanlarınızı fark etmesini ve kolayca iş başvurularında bulunmasını sağlamış olursunuz.

İş İlanları

İş İlanınızı Sosyal Platformlarda Yayınlayın

İş ilanlarınızı Linkedin, Facebook, Twitter vb. kişisel veya kurumsal sosyal platformlarınızda yayınlayabilirsiniz. Yapmanız gereken, sosyal platformunuzda oluşturduğunuz yayında iş ilanınızla ilgili birkaç cümle yazmak ve daha sonra Aday Takip Yazılımı tarafından üretilen benzersiz iş ilanı linkini burada paylaşmanızdır. Daha sonra, sosyal platform hesaplarınızda bu yayınları gören adaylarınız bu linke tıklayarak iş ilanlarınıza kolayca başvurabilirler.

İş İlanları

Adaylarınızın İş İlanınıza Kolayca Başvurmalarını Sağlayın

Adaylarınız yayınladığını iş ilanı linkine tıkladığında iş ilanınıza ait tüm detayları ve çalışma şartlarını bir arada görecektir. Adaylarınız, ilan içeriklerini inceledikten sonra, işin niteliklerinin ve çalışma şartlarının kendisi için uygun olduğunu düşünüyorsa, İK Yazılımında “Başvur” düğmesine basar ve ekrana gelen “Başvuru Formu” üzerindeki bilgileri girerek iş başvurusunu tamamlar.

İş İlanları
İş İlanları

İş İlanınıza Yapılan Başvurularınızı Ayırt Edilebilir Olarak Görün

Aday Takip Sistemi, iş ilanlarınıza yapılan tüm bireysel iş başvurularını otomatik olarak veri tabanınıza ekler. Fakat, iş başvurusu ile sisteminize eklenen adaylarınızı diğer manuel yüklenmiş adaylarınızdan kolayca ayırt edebilmeniz için Aday Takip YazılımındaKaynak” bilgisi yer almaktadır. Bir aday için Kaynak Bilgisi, “İş İlanı” veya “Manuel” olabilir.

İş İlanları
Kullanıcılar, Roller ve İzinler

16. İş İlanları

Buradasınız

Bilgi Güvenliği, KVKK
İşe Alım Sürecini Uçtan Uca Tek Bir Platformda Yönetin