Görev ve Performans Yönetimi

Recruiter İnsan Kaynakları (İK) Yazılımı

Ana Sayfa / Özellikler / Görev ve Performans Yönetimi

Aday Takip Sistemini kullanarak, tüm işe alım süreçlerinizde kendinize ve İK ekibinize görevler atayabilir, görevlerin tamamlanma durumlarını tek bir platformda görebilirsiniz. İnsan Kaynakları Yazılımı ile, İK ekibinizin görev durumu raporlarını, üzerlerine atanmış aday ve mülakat sayılarını içeren raporları kullanarak, ekibinizin performansını ölçülebilir ve ekip içinde eşit iş dağılımını sağlayabilirsiniz.

Kendinize ve Ekibinize Görev Atayın

Aday Takip Yazılımını kullanarak, işe alım süreçlerinizde kendinize ve ekibinize görevler atayabilir, görevlerin tamamlanma durumlarını tek bir platformda görebilirsiniz. Böylece, kendinizin ve tüm ekibinizin hem görev takibini yapabilir, hem de performanslarını ölçebilirsiniz.

Aday Takip Sistemini kullanarak oluşturduğunuz bir görev için, Görev Adı, Görev Açıklaması, Son Teslim Tarihi, Raporlayan, Atanan bilgilerini girdikten sonra, varsa görevle ilgili dosyaları da ekleyebilirsiniz. Görevlere dosya eklenmesi çoğu zaman işini ciddi anlamda kolaylaştıracaktır. Böylece, görevle ilgili ekleri ayrıca e-posta veya başka bir ortamdan göndermek zorunda da kalmazsınız. Eklenen dosyalarda büyüklük ve dosya türü gibi kısıtlamalar yoktur. PDF, Excel, Word vb. dilediğiniz formatta dosyalarınızı görevlerinize ekleyebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Yazılımında oluşturduğunuz görevleri kendinize veya ekip arkadaşlarınıza atayabilirsiniz. Aday Takip Yazılımının Görevler özelliğini, İnsan Kaynakları departmanınızdaki tüm işe alım süreçlerinizdeki görevleri tanımlayabilir, yönetebilir ve durumlarını sergileyebilirsiniz.

Görevlerinize eklediğiniz Son Teslim Tarihi, büyük önem arz etmektedir. Ekibinizdeki kişilere görevler atayabilirsiniz, fakat atadığınız görevlere termin tarihleri eklemediğiniz sürece, görevlerinizin takip etmekte ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, Aday Takip Sistemini kullanarak bir görev tanımladığınızda, tanımladığınız görev için Son Teslim Tarihi bilgisini mutlaka girmenizi tavsiye ederiz.

Görev ve Performans Yönetimi
Görev ve Performans Yönetimi

Ekibinizin Performansını Ölçün

Aday Takip Yazılımı ile, ekibinizin görev durumu raporlarını, üzerlerine atanmış aday ve mülakat sayılarını içeren detaylı raporları kullanarak, hem ekibinizin performansını ölçülebilir, hem de ekip içinde eşit iş dağılımını sağlayabilirsiniz. Bu ekip içindeki huzurun ve adil iş dağılımının sağlanması için önemlidir.

İK Yazılımında, bir görev TO DO, IN PROGRESS ve DONE olmak üzere 3 adımda bulunur. İK Yazılımında, tüm görevlerin sayısını, durumlarını ve her bir kullanıcıya atanmış görev sayılarını grafiklerle görebilirsiniz.

Görev ve Performans Yönetimi

Teknik Testler ve Kişilik Envanterleri

13. Görev ve Performans Yönetimi

Buradasınız

Akıllı Raporlar

İşe Alım Sürecini Uçtan Uca Tek Bir Platformda Yönetin