Çoklu Şirket Yönetimi

Recruiter İnsan Kaynakları (İK) Yazılımı

Ana Sayfa / Özellikler / Çoklu Şirket Yönetimi

Aday Takip Yazılımı ile birden fazla şirketinizin işe alım süreçlerini tek bir platformdan yönetebilirsiniz. Bunun için, İnsan Kaynakları Yazılımında tüm şirketlerinizi tanımlayıp, her bir şirketiniz altında ihtiyaç duyduğunuz tüm pozisyonları oluşturmanızı yeterlidir. Şirketlerinizde işe alım süreçlerinize dâhil olacak tüm İK Uzmanlarınız, Teknik Yöneticileriniz ve karar vericiler için sizin belirlediğiniz yetki ve izinlerde kullanıcılar oluşturabilir, onları ilgili oldukları pozisyonların paydaş listelerine ekleyebilirsiniz. Böylece; İK Uzmanlarınız, Teknik Yöneticileriniz ve karar vericilerinizle birlikte; tüm işe alım süreçlerinde sahip olunan yetki ve izinler dahilinde işlemler yapabilir; ortak bir sinerji ve işbirliği ile tüm pozisyonların en uygun adaylarla, daha hızlı ve daha kolay şekilde kapanması sağlayabilirsiniz.

Tüm Şirketlerinizi Bir Platformda Tanımlayın

Eğer birden fazla şirketiniz varsa ve tüm işe alım süreçlerinizi bir noktadan yönetmek istiyorsanız, İnsan Kaynakları Yazılımı ile bunu kolaylıkla başarabilirsiniz. Öncelikle, Aday Takip Sisteminde şirketlerinizi tanımlamanız gerekir. Aday Takip Sisteminde şirketinizle ilgili logo, kontak bilgisi, adres, telefon, e-posta vb. tüm bilgileri tek bir pencereden hızlıca tanımlayabilmenize imkân sağlar.

Çoklu Şirket Yönetimi
Çoklu Şirket Yönetimi

Şirketlerinize Özel Pozisyonlar Oluşturun

İK Yazılımında her bir şirketiniz için ayrı ayrı pozisyonlar oluşturabilirsiniz. Bunu için yapmanız gereken tek şey, pozisyonu oluştururken, hangi şirket altında oluşturacağınızı belirtmenizdir. İnsan Kaynakları Yazılımı, bu pozisyonu ve bu pozisyona yüklenmiş tüm adayları artık o şirketle ilişkili olarak saklayacaktır. Böylece, birden fazla şirketinizin işe alım süreçlerini yürütürken, daha az karışıklık içinde olacaksınız. Şirketlerinizden birini devre dışı bırakmanız durumunda, o şirket altında oluşturulmuş tüm pozisyonlarınız da otomatik olarak devre dışı hale gelecektir, böylece tüm pencerelerinizde devre dışı bırakılmış şirketinizin pozisyonlarını ve bu pozisyonlara yüklenmiş adaylarınızın hiçbirini görmeyeceksiniz.

Çoklu Şirket Yönetimi
Çoklu Şirket Yönetimi

Şirketlerinizde Pozisyonların Genel Durumlarını Görün

İK Yazılımı, ana sayfada, şirketlerinizdeki her bir pozisyonun durumunu kolaylıkla görebilirsiniz. Hangi şirketlerinizde kaç adet pozisyon oluşturulduğunu görebilirsiniz. Böylece, şirketleriniz arasındaki işe alım yoğunluğunu tek bir grafikte kolaylıkla görebilirsiniz. Gerekirse, sizin için önemli olan şirketlerinize ait pozisyonlarınıza daha fazla insan gücü aktarabilirsiniz.

Çoklu Şirket Yönetimi

Adaylarınızı Şirketlerinize Göre Filtreleyin

Aday veritabanınızdaki tüm adayları şirketlerinize göre filtreleyebilirsiniz. Böylece, sadece seçtiğiniz şirketler altında oluşturulmuş pozisyonlara yüklenmiş adayları pencerelerinizde görürsünüz. Bu filtre, ilgisiz verilerin ekranlarınızda görünmemesini sağlar, size daha temiz bir çalışma ortamı sağlar.

Çoklu Şirket Yönetimi

İşe Alım Sürecine Dâhil Olacak Kullanıcılarınızı Tanımlayın

Aday Takip Sistemini kullanarak, tüm şirketleriniz altında işe alım sürecine dâhil olacak İK Uzmanlarınız, Teknik Yöneticileriniz ve Karar Vericileriniz için sizin belirlediğiniz izin ve yetkilerde kullanıcılar oluşturabilirsiniz. Bunun için, Aday Takip Yazılımında her bir kullanıcı için 100’den fazla izin ve yetkinin tanımlanabildiği çok gelişmiş bir Rol Sistemi kullanılmaktadır. Kullanıcılarınızı tanımladıktan hemen sonra, onları sadece ilgili oldukları pozisyonların paydaş listelerine ekleyebilirsiniz. İnsan Kaynakları Yazılımında her bir kullanıcı sadece ilgili oldukları pozisyonlar üzerinde yetkileri dâhilinde işlem yapabilir ve pozisyonla ilgili bilgilendirmelerden haberdar olabilir.

Çoklu Şirket Yönetimi

Akıllı Dashboard

4. Çoklu Şirket Yönetimi

Buradasınız

Özelleştirilmiş İşe Alım Süreçleri

İşe Alım Sürecini Uçtan Uca Tek Bir Platformda Yönetin