Akıllı Raporlar

Recruiter İnsan Kaynakları (İK) Yazılımı

Ana Sayfa / Özellikler / Akıllı Raporlar

Aday Takip Sistemi Yazılımının en önemli özelliklerinden biri de, kullanıcılarına akıllı raporlar üretmesidir. Aday Takip Yazılımının kullanıcıları olan İnsan Kaynakları Uzmanlarınız, sistem tarafından üretilen akıllı raporları kullanarak tüm işe alım süreçlerinizin verimliliğini kolayca analiz edebilirler. Pozisyonlarınız için Pozisyon Raporu üreterek, pozisyonlarınızın genel durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, Aday Raporu ile adayınız hakkındaki tüm bilgileri tek bir raporda görebilir ve adayınızın işe uygunluğu konusunda daha net kararlar verebilirsiniz. Test Raporu ile, tüm testlerin tamamlanma, başarı ve değerlendirme durumlarını bir arada görebilirsiniz. Kullanıcı Raporları ile, İK ekibinize atanmış aday ve görevlerin durumlarını bir arada görebilir, ekibinizin performansı kolaylıkla ölçümleyebilirsiniz.

Pozisyon Raporları Üretin

Aday Takip Sistemi yazılımını kullanarak, pozisyonlarınız için Pozisyon Raporu üretebilirsiniz. Pozisyon Raporunda, pozisyonlarınızın genel durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz, pozisyonlarınızdaki yüklenmiş aday sayılarını, pozisyona ait işe alım sürecinin her bir adımındaki aday sayılarını ve diğer bir çok bilgiyi tek bir raporda özet olarak bulabilirsiniz.

Aday Raporları Üretin

Aday Takip Yazılımını kullanarak, adaylarınız için Aday Raporu üretebilirsiniz. Aday Raporu ile adayınız hakkındaki tüm bilgileri tek bir raporda görebilir ve adayınızın pozisyon tanımında belirtilen niteliklere uygun olup olmadığı konusunda daha net kararlar verebilirsiniz. Bu rapor ie, adaylarınızla şimdiye kadar yaptığınız Telefon Mülakatı, Teknik Mülakat, İK Mülakatı vb. tüm mülakat görüşmelerindeki tüm görüşme kayıtlarınızı bir arada görürsünüz. Adayın tüm mülakat bilgilerini bir arada görmek, adayı tanımanız açısından sizlere daha doğru bilgiler verebilir.

Test Raporları Üretin

Aday Takip Sistemi yazılımını kullanarak, adaylarınızın çözdüğü her bir test için Test Raporu üretebilirsiniz. Test Raporu ile, tüm testlerin tamamlanma, başarı ve değerlendirme durumlarını bir arada görebilirsiniz. Ayrıca, İnsan Kaynakları Yazılımında adaylarınızın çözdüğü testlerde, ağırlıklı olarak hangi soruları yapamadıkları, en çok başarılı ve en çok başarısız soruların neler olduğu gibi detaylı bilgileri de bu raporda bulabilirsiniz. İK Yazılımının ürettiği rapordaki bu tür geri bildirimler sayesinde, gerekirse testlerinizin içeriğini güncelleyebilirsiniz. Böylece, adaylarınızı ölçmek ve değerlendirme için kurduğunuz test sisteminizi de aldığınız geri bildirimlere göre daha da iyileştirmiş olursunuz.

Kullanıcı Raporları Üretin

İnsan Kaynakları Yazılımını kullanarak, sistemden tanımlı tüm kullanıcılarınız için detaylıca Kullanıcı Raporları üretebilirsiniz. İK Yazılımında, Kullanıcı Raporlarını kullanarak, İK ekibinize atanmış aday ve görevlerin durumlarını bir arada görebilir, ekibinizin performansı kolaylıkla ölçümleyebilirsiniz.

Akıllı Raporlar
Akıllı Raporlar

Görev ve Performans Yönetimi

14. Akıllı Raporlar

Buradasınız

Kullanıcılar, Roller ve İzinler

İşe Alım Sürecini Uçtan Uca Tek Bir Platformda Yönetin